Duben 2014

Lola a kluk od vedle - Stephanie Perkins

18. dubna 2014 v 9:00 | Caty |  --KNIHOVNA--

Lola a kluk od vedle - Stephanie PerkinsAnotace

Začínající návrhářka Lola Nolanová nevěří na módu… věří v kostýmy. Čím výraznější outfit, čím třpytivější, čím zábavnější, čím divočejší - tím líp. Ale Lola je přes neskutečné modely také hodnou dcerou a kamarádkou s velkými plány do budoucna. Všechno je perfektní (včetně jejího sexy přítele rockera), dokud se do sousedství nevrátí obávaná dvojčata Bellova. Calliope a Cricket. Hlavně Cricket, nadaný vynálezce, který zrovna vystoupil ze stínu vlastní slavné sestry. Cricket, který by se moc rád vrátil do Lolina života. Lola teď dumá, jak se poprat s city ke klukovi od vedle… a vypadá to na dlouho!


Zdroj: bux.cz


Hrej hráčem - Emma Hart

17. dubna 2014 v 13:23 | Caty |  --KNIHOVNA--

Hrej hráčem - Emma Hart
Anotace
Jaký je plán hry? Maddie v tom má jasno: Arogantní a egoistický playboy Braden z kalifornské univerzity představuje pro ni vše, co se jí na klucích hnusí. Připomíná jí totiž jejího bratra, který dokáže myslet jen na sebe a ničí životy všem v okolí. Maddie spolu s kamarádkami vymyslí plán, jak tomu namachrovanému Bradenovi za všechna příkoří udělit lekci. Hlavní aktérkou plánu je právě Maddie, která do měsíce Bradena svede, omotá si ho kolem prstu a pak ho surově odkopne.
Operace Hrej hráčem může začít.
Žádná ze zasvěcených holek ovšem nemá zdání, že podobný plán má i Braden se svými přáteli. A jakou hru hraje on? Plán je přimět tu paličatou a nedostupnou "královnu univerzity", aby se do něj zamilovala, svést ji, a pak ji srazit na kolena.
Ani jeden z obou aktérů netuší, že život může změnit pravidla hry… Možná oba zjistí, že nejde člověka soudit podle prvního dojmu…

(zdroj: http://www.bux.cz/knihy/154978-hrej-hracem.html)Nový začátek

17. dubna 2014 v 12:13 | Caty |  --KNIHOVNA--
Zdravím osazenstvo :),

rozhodla jsem se, že blog oživím a po letech zde budu přidávat knihy, které jsem přečetla spolu s komentáři a možností ebooku. :)

Věřím, že se Vám to bude líbit a rozhodnete se pro některé knihy. :)

Caty