Praha...

26. srpna 2006 v 17:32 | pansyy

Praha

Věc:Služba lidstvu
Na základě obdržení minulého sčítání lidí ve vašem bydlišti bylo konstatováno, že jste dosáhla patřičného věku zhýralosti a velké ohyzdnosti, takže narušujete průběh akce:" za Prahu nejkrásnější" a protože o vás lidstvo nestojí a společnost od vás nic neočekává, vyzíváme vás! Ne, požadujeme po vás, abyste se dostavila do týdne na základě obdržení tohoto výměru do Krematoria Strašnice.
A přihlásila se u pece číslo 3, za účelem zpopelnění vaší trapné postavy, poněvadž svým zjevem popuzujete ostatní občany. Jste povinen na sebou přinést tento výměr:
- občanskou legitimaci
- vysvědčení o bezinfekčnosti
- vozík palivového dříví
- kbelík uhlí, černého nikoliv mour
- 1 litr petroleje
- 1 kostku tuku nebo litr oleje, pokud jste vysušena, aby se vaše kostra nepřipekla. Výdaje za úřední výkon činní 500 Kč., v případě že byste propadla roštem, započítáváme 120 Kč. za vybrání popela. V případě, že budete souhlasit, aby se vašeho popela využilo ke hnojení,jestliže bude nezávadný, poskytujeme slevu 24Kč. za 1 Kg popela.Pokud bude možno využít popela k čištění předmětů, poskytujeme slevu 9 Kč za 1 Kg popela. Dále vám s okamžitou platností zakazujeme používat alkoholických nápojů s výjimkou osmistupňového piva, aby k výbuchu při spalování.Trpíte-li vodnatostí mozku, jste povinen na na tuto skutečnost upozornit obsluhujícího pece, aby nedošlo k uhašení ohně.Dobře si umyjte nohy, aby jste nenarušila vážnost celého obřadu. Zlaté zuby vám vyrazíme předem a zdarma. Jste li drobnější postavy mohl by vás vrátný vykouřit v dýmce za slevu 45 Kč, při zachování veškeré tajnosti.
Upozornění: při vstupu do Krematoria se chovejte slušně, nehlučte, zařaďte se do fronty, neplivejte na zem a nepředbíhejte, na každého se dostane!
S úctou vaše Krematorium.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama